پرسش‌های متداول

چگونه مقاله خود را برای نشریه علمی مطالعات مدیریت و توسعه پایدار ارسال کنم؟

با مراجعه به سامانه فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار و پس از اطمینان از مرتبط بودن موضوع مقاله با موضوعات مورد پذیرش فصلنامه از طریق مطالعه قسمت راهنمای نویسندگان، به ویژه آیین نامه پیشگیری از سرقت و تقلب علمی و با رعایت دقیق راهنمای تدوین، ابتدا در سامانه ثبت نام نموده و سپس مقاله را از طریق صفحه ارسال مقاله، ارسال نمایید.

چگونه مقاله ارسالی به فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار (MSDS) را پی گیری کنم ؟

فقط نویسنده مسئول مقاله می تواند آخرین وضعیت مقاله را در پرونده مقاله مشاهده کند، هرگونه تغییری از وضعیت مقاله به نویسنده مسئول اطلاع داده خواهد شد و سایر نویسندگان می توانند از طریق نویسنده مسئول در جریان وضعیت مقاله ارسالی به فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار قرار گیرند.

چگونه می توانم با مدیران و پرسنل فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار در تماس باشم؟

بر اساس قوانین، ابتدا پاسخ پرسشهای خود را در پرسشهای متداول جستجو کنید و اگر پاسخی نیافتید می‎توانید از طریق صفحه تماس با ما در سامانه فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس ایمیل msds@iauzah.ac.ir ، سوال خود را مطرح کنید. تنها اطلاعاتی که از طریق سامانه و ایمیل فصلنامه به نویسندگان ارسال می شود مورد تایید فصلنامه است و صحبت‌های حضوری و تلفنی قابل استناد نیست.

آیا ارسال مقاله به نشریه هزینه دارد؟

بله، داوری و انتشار مقالات در فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار هزینه دارد. لطفا قسمت راهنمای نویسندگان را مطالعه کنید.

آیا میتوانم در صورت بازپس گیری، هزینه واریز شده را پس بگیرم؟

در هر مرحله ای از ارسال یا داوری و یا پذیرش مقاله، که درخواست بازپسگیری نمائید؛ هیچ گونه هزینه ای (هزینه بررسی اولیه، هزینه پذیرش نهایی) عودت داده نخواهد شد.

آخرین شماره چه زمانی چاپ خواهد شد و چگونه می توانم مشترک نشریه شوم؟

فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار هر فصل یک بار و فقط به صورت دیجیتالی منتشر می‎شود. نسخه الکترونیکی فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار بر روی سامانه فصلنامه به صورت رایگان قابل دریافت است.

آدرس ایمیل فصلنامه چیست؟

پست الکترونیک فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار: msds@iauzah.ac.ir

اخذ پذیرش مقاله چقدر زمان خواهد برد؟

زمان بررسی و پذیرش مقالات در فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار با توجه به حجم مقالات ارسالی متفاوت خواهد بود. مسئولین فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار متعهد هستند که در سریع‌ترین زمان ممکن فرآیند داوری مقالات را انجام داده و در یک بازه ۳ الی ۶ ماهه نتیجه را به اطلاع نویسندگان محترم مقالات برسانند.

جهت پیگیری داوری و انتشار مقالات در فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار به صورت حضوری به چه آدرسی مراجعه کنیم؟

با توجه به اینکه کلیه فرآیندهای دریافت مقاله، داوری و انتشار بصورت برخط (آنلاین) و از طریق سامانه فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار انجام می‌شود، هیچگونه نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد و از طریق مراجعه حضوری پاسخی دریافت نخواهد شد.

فرآیند داوری تا پذیرش مقالات شامل چه مراحلی است؟

کلیه مراحل در صفحه «فرآیند پذیرش مقالات» توضیح داده شده است.

آیا فهرست مقالاتی که پذیرش شده اما هنوز در فرآیند انتشار قرار نگرفته است قابل دسترسی می‌باشد؟

بله، مقالاتی که در فرآیند داوری فصلنامه مطالعات مدیریت و توسعه پایدار مورد پذیرش قرار گرفته و گواهی اکسپت برای آنها صادر شده است از طریق صفحه «مقالات پذیرش شده» قابل مشاهده می‌باشد.

آیا مقاله های نویسندگان غیرایرانی هم در این مجله منتشر می شود؟

بله، مقاله های همه محققین از سراسر دنیا در این مجله منتشر خواهد شد.

مقاله های نوشته شده با چه موضوعاتی در این مجله منتشر می شود؟

تمامی موضوعات مرتبط با علم مدیریت و همچنین توسعه پایدار در این مجله منتشر می شود.